NOVÉ PÚTNICKÉ MIESTO KOŠICKEJ ARCIDIECÉZY

VYSOKÁ NAD UHOM

FILIÁLNA OBEC FARNOSTI PAVLOVCE NAD UHOM

Ďakovná slávnosť vo Vysokej nad Uhom spojená s uložením relikviára blahoslavenej Anny Kolesárovej, ktorú bude celebrovať Mons. Bernard Bober, košický arcibiskup – metropolita bude v nedeľu 30. septembra 2018 o 10:00 h. vo Vysokej nad Uhom.

Slávnostnej svätej omši bude predchádzať modlitba rozjímavého posvätného ruženca od 9:00 h..

Celý program slávnosti dňa 30. septembra 2018 a tiež s tým spojenej vigílie 29. septembra 2018 bude známy už čoskoro.

Prihlasovanie je možné cez prihlasovací formulár TU

Viac informácií ohľadom tejto slávnosti získate na tel.č.: 0918 942 205 alebo na emailovej adrese: pavlovce.farnost@gmail.com

Kostol Sedembolestnej Panny Márie vo Vysokej nad Uhom, v rodisku bl. Anny Kolesárovej, panny                 a mučenice, bol dňom 1. novembra 2018 ustanovený za pútnické miesto (1261/18).

Okrem pravidelných podujatí, ktoré sa tam každoročne konajú, sa začína s pútnickým programom pre všetky vekové kategórie: pravidelné sv. omše v nedeľu o 10.00 hod. a vo štvrtok o 17.00 hod. Každú 3. sobotu v mesiaci bude pútnická sobota s programom o 15.00.

Ponúka sa aj možnosť prijatia pútnikov – skupiny (ružencové bratstvá, farské a iné spoločenstvá) i jednotlivcov. Je potrebné sa vopred nahlásiť a dohodnúť putovanie: pavlovce.farnost@gmail.com alebo 0950 539 695. Informácie aj na www.annakolesarova.skwww.domcek.org

PÚTNICKÉ MIESTO KOŠICKEJ ARCIDIECÉZY
RODISKO BL. ANNY KOLESÁROVEJ

Štvrtá pútnická sobota 16. február 2019 vo Vysokej nad Uhom - Anna ...